?>

GRUPA

Wyspecjalizowana w dziedzinie wyposażenia medycznego grupa WINNCARE obejmuje 5 spółek zależnych: ASKLE SANTE, MEDICATLANTIC, WINNCARE SPAIN, WINNCARE TUNISIA, WINNCARE GMBH i 1 dział usługowy WINNCARE SERVICES.


Firma ASKLE SANTE jest wyspecjalizowana w dziedzinie produkcji wyposażenia medycznego wspomagającego leczenie odleżyn i zapobieganie imoraz technicznego wyposażenia wspomagającego utrzymanie postury, przeznaczonego do użycia w otoczeniu osób w podeszłym wieku i/lub niepełnosprawnych i/lub chorych. Zakład produkcji wyposażenia medycznego znajduje się na południu Francji, w mieście Nîmes (departament 30).


System zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska przemysłowej filii ASKLE SANTE jest certyfikowany zgodnie z wymogami norm ISO 13485, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Poniżej zamieszczone zostały nasze certyfikaty: ISO 13485, dotyczące jakości i ochrony środowiska, bezpieczeństwa oraz Podręcznik odpowiedzialności społecznej zakładu Askle SANTE.L'Europe s'engage

Firma MEDICATLANTIC jest wyspecjalizowana w dziedzinie produkcji wyposażenia medycznego, łóżek medycznych i mebli szpitalnych przeznaczonych do użycia w otoczeniu osób w podeszłym wieku i/lub niepełnosprawnych i/lub chorych. Zakład produkcyjny wyposażenia medycznego znajduje się w północnej części francuskiego departamentu Wandei (departament 85), w miejscowości Saint-Paul-Mont-Penit.

System zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska przemysłowej filii MEDICATLANTIC jest certyfikowany zgodnie z wymogami norm ISO 13485, ISO 9001 i ISO 14001.


Poniżej zamieszczone zostały nasze certyfikaty ISO 13485, , dotyczące jakości i ochrony środowiska oraz Podręcznik zarządzania zakładu MEDICATLANTIC.


Firma WINNCARE SPAIN jest wyspecjalizowana w dziedzinie produkcji wyposażenia medycznego, sprzętu do podnoszenia osób oraz produktów umożliwiających korzystanie z łóżek i foteli, przeznaczonych do użycia w otoczeniu osób w podeszłym wieku i/lub niepełnosprawnych i/lub chorych. Zakład produkcji wyposażenia medycznego znajduje się na południu Hiszpanii, w Walencji. Poniżej zamieszczony został nasz certyfikat ISO 13485.


Utworzona w styczniu 2011 roku firma WINNCARE TUNISIA specjalizuje się w produkcji akcesoriów do sprzętu medycznego (pokrowce na poduszki, materace do zapobiegania odleżynom, pasy podnoszące) i innych wyrobów tekstylnych.
WINNCARE TUNISIA jest filią grupy Winncare, której siedziba znajduje się na terenie prowincji Mahadia, boulevard de l'Environnement, 5180 Ksour-Essef.

Utworzona w styczniu 2011 roku firma WINNCARE SERVICESjest wyspecjalizowana w dziedzinie wspierania usługodawców, którzy chcą podnosić swoją wiedzę techniczną w zakresie produktów naszej grupy i powiązanych z nimi usług.
Winncare Services to koncepcja jakości oparta na zatwierdzonym systemie referencyjnym, którego dobrowolnie przestrzegają dystrybutorzy sprzętu medycznego. Usługi świadczone przez Winncare Services to szkolenia, doradztwo, ekspertyza (audyt i kontrola jakości), konserwacja zapobiegawcza i naprawcza, utrzymanie oraz dezynfekcja urządzeń na rzecz usługodawcy lub placówki opieki zdrowotnej, na ściśle określonych warunkach. Dowiedz się więcej na stronie Winncare Services naszej witryny internetowej.

Zadaniem tych filii grupy WINNCARE jest projektowanie, produkcja i sprzedaż wyposażenia medycznego spełniającego wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie opieki domowej oraz przeznaczonego dla społeczności (placówki służby zdrowia i instytucje o charakterze medyczno-społecznym).