?>

NASZE WARTOŚCI

 

NASZA WIZJA :
BYĆ RYNKOWYM LIDEREM ROZWIĄZAŃ PRZEZNACZONYCH DLA OSÓB O OGRANICZONEJ AUTONOMII ORAZ ICH OPIEKUNÓW

POSZANOWANIE

Przestrzeganie zasad dobrej praktyki, uwzględnianie oczekiwań i autentyczność w relacjach z klientami to kluczowe zobowiązania naszej firmy. Nasza obecność w terenie jest zapewniona dzięki sieci specjalistów prowadzących zabiegi dotyczące opieki, których wspomagają zespoły naszej firmy. Ich umiejętności opierają się na wiedzy technicznej, prawnej i medycznej.

AMBICJA

Od 2005 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 20 nowych produktów, uzyskaliśmy 8 patentów i przeprowadziliśmy zastrzeżenie blisko 10 znaków towarowych na całym świecie. Współpracujemy ze specjalistami ze świata medycyny, aby projektować zawsze najbardziej odpowiednie produkty i zapewnić ich ciągłe doskonalenie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zobowiązujemy się do przestrzegania zasad etyki wobec wszystkich naszych interesariuszy (pracowników, klientów, pacjentów, a także środowiska). Nasze firmy są certyfikowane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami i podejmują określone zobowiązania w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Nasze produkty są atestowane przez uznane instytucje. Ich skuteczność i tolerancja są oceniane na podstawie licznych badań klinicznych..

ENTUZJAZM

W firmie Winncare, entuzjazm oznacza chęć ciągłego podejmowania wyzwań, a także zapewnienie swobody wypowiedzi i dobrego samopoczucia w pracy. Entuzjazm jest silnym czynnikiem zaangażowania, zarówno indywidualnego, jak i zbiorowego. Dzięki niemu możemy zapewnić najwyższy poziom motywacji i skoncentrować się pozytywnych działaniach o wysokim potencjale dobrobytu i sukcesu.