Aktualności

Ergolet częścią Winncare Group

Ergolet Polska stał się częścią Winncare Group, która prowadzi działalność w Danii poprzez swoją spółkę Winncare Nordic ApS.
Naszym celem jest umocnienie Ergoletu zarówno strategicznie, jak i finansowo, co pozwoli nam na kontynuację naszego prężnego wzrostu w przyszłości.
Dzięki połączeniu Ergolet i Winncare Nordic, oferujemy naszym Klientom unikalny i kompletny koszyk produktów w dziedzinach podnoszenia, przenoszenia, higieny oraz hospitalizacji pacjenta. Pomoże nam to, stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem oraz umożliwi nam dostarczanie technologicznych rozwiązań w opiece nad pacjentem, które zapewnią godną, bezpieczną i efektywną opiekę w domach prywatnych, domach opieki społecznej, różnych instytucjach i szpitalach.

Najnowsze wiadomości


POZYCJONERY Z TECHNOLOGIĄ MIKROKULEK

PODUSZKI POZYCJONUJĄCE UMOŻLIWIAJĄ SZYBKĄ I ŁATWĄ ZMIANĘ POZYCJI, ZMNIEJSZAJĄC W TEN SPOSÓB NACISK WYWIERANY NA SKÓRĘ I TKANKI, KTÓRE SĄ NARAŻONE NA ODLEŻYNY. ZAPOBIEGANIE ODLEŻYNOM W OBSZARZE KRĘTARZA


Rekomendacje DPS Helclów Kraków – LUNA do rehabilitacji

Film z rekomendacją Kierownik Działu Rehabilitacji Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie – Podnośnik LUNA Dostępny pod linkiem na naszym kanale na YouTube Winncare Polska


Przybij piątkę!

Ergolet z dumą ogłasza wprowadzenie 5-letniej gwarancji na podnośnik sufitowy Luna IPx4.